Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Teatox?

Teatox jest w 100% naturalnym ziołowym programem detoksyfikującym, który wspiera Twój organizm w utrzymaniu zdrowia i utracie wagi. Teatox pomoże Tobie:

 • Schudnąć
 • Spalić kalorie
 • Przyspieszyć metabolizm
 • Oczyścić
 • Przeczyścić
 • Redukować apetyt
 • Zwiększyć poziom energii

Wszystkie składniki w Teatox są w 100% naturalne. Nie znajdziesz tu chemii, ulepszaczy, polepszaczy, aromatów ani konserwantów.

Jak działa Teatox?

Teatox jest programem podzielonym na 2 etapy. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na 14, czy 28 dniową kurację, otrzymujesz 2 odmienne zestawy ziół.

 

Teatox na dzień: stworzona, byś mogła rozkoszować się nią każdego poranka. Posiada właściwości delikatnie pobudzające i zapewnia Tobie stałą i równomierną dawkę energii przez cały dzień. Przyspiesza metabolizm, walczy z cellulitem i niweluje uczucie głodu

Teatox na noc: Celem tej kompozycji jest oczyszczenie i odtrucie organizmu. Przyspiesza perystaltykę jelit i przeczyszcza je z niechcianych toksyn oraz związków, które utrudniały Tobie chudnięcie. W związku z mocnym i długotrwałym efektem zalecane jest spożywanie co drugą noc.

Jak smakuje Teatox?
Osobiście uważamy że Teatox na dzień smakuje rewelacyjnie! Jeżeli jeszcze nigdy wcześniej nie piłaś ziołowej herbaty, odczujesz niewielką różnicę. Smakiem najbliżej jest do zielonej herbaty, lecz czuć wyrażny posmak ziół. Teatox na noc smakuje bardzo podobnie, jednak zamiast posmaku ziół czuć miętę. Dla smaku zawsze możesz naturalne docukrzyć herbatę miodem lub syropem z agawy lub dodać trochę cytryny. Nie będzie to miało wpływu na działanie i efekt Teatox
Co otrzymam w paczce?

Każdy 14 dniowy zestaw zawiera:

 • -14 dniowy zapas Teatox na dzień
 • -7 dniowy zapas Teatox na noc (stosowane co drugą noc)
 • specjalny cedzak

28 dniowy zestaw zawiera:

 • -28 dniowy zapas Teatox na dzień
 • -14 dniowy zapas Teatox na noc (stosowane co drugą noc)
 • specjalny cedzak
Czy każdy może stosować Teatox?

Nie rozpoczynaj kuracji, jeżeli jesteś w ciąży albo karmisz piersią. Herbata przeznaczona jest dla osób dorosłych. Nie stosuj przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik. Jeśli pojawią się takie objawy jak nudności, wymioty lub biegunka, odstaw preparat i skonsultuj się z lekarzem.

Co mogę jeść i ile ćwiczyć podczas Teatoxu?

Zawsze odżywiaj się zdrowo i żyj aktywnie. Mimo, że zioła zmniejszą Twój apetyt i spowodują, że będziesz czuła się mniej głodna, jest wciąż ważne, by spożywać warzywa i owoce oraz unikać nadmiaru tłuszczy. Zdrowe odżywianie podczac kuracji wielokrotnie wzmocni jej efekty. Zalecamy zapoznanie się z Poradnikiem Zdrowego Żywienia

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Teatox na noc zawiera zioła o lekkim działaniu przeczyszczającym. Możliwe jest wystąpienie ucisku i skurczów brzucha i zwiększona liczba wizyt w łazience.

Do skutków ubocznych NIE NALEŻĄ biegunka, wymioty, bóle oraz zawroty głowy. Jeżeli któreś z nich wystąpi, zmniejsz czas parzenia herbaty (do 30 sekund) lub zaprzestań stosowania herbaty i skonsultuj się z lekarzem.

Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48h roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od metody wysyłki czas oczekiwania może wynosić do 5 dni.

Szczupła sylwetka jest w Twoim zasięgu!

Zyskaj figurę, której nie oprą się mężczyźni. Zachwyć siebie i innych
Kup Teatox w aptece albo zamów przez Internet z dostawą do domu.

        Kup Teraz

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy