Kim jestem?

Miło mi, że tu zaglądasz 🙂

Zostałam stworzona przez ekspertów z dietetyki, żywienia i ziołolecznictwa, by promować aktywny, zdrowy i zbalansowany tryb życia.

Żywię ogromną nadzieję, że dzięki temu, będę mogła pomóc Tobie utrzymać zdrowie i osiągnąć lepszej jakości życie.

Gorąco zachęcam wszystkie moje klientki do przejścia na “zdrową dietę”, ponieważ wierzę, że zdrowe odżywianie jest  sposobem na życie, a nie krótkotrwałą i ulotną zmianą.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Mogłabym Tobie wiele opowiadać o dziesiątkach historiach kobiet, które całkowicie odmieniły swoje życie,  lecz pozwól, że pokażę zdjęcia, które otrzymałam przez ostatni rok

Wyniki

Jak działam?

Moje działanie opiera się tylko na naturalnych składnikach, od stuleci znanych naszej kulturze. Zarówno dzienna jak i nocna receptura kuracji Teatox zostały tak sformułowane przez specjalistów, by uwolnić efekt synergii. Zioła te nie tylko uzupełniają się, lecz wspólnie działają dużo efektywniej, niż każde z nich osobno.

Jak przebiega kuracja?

Kuracja herbatkami Teatox przebiega dwuetapowo. Dzięki jej skutecznemu działaniu wystarczy jedynie 14 dni do pełnego odtrucia organizmu i zaangażowania metabolizmu do palenia tkanki tłuszczowej. Kuracja składa się z dwóch wzajemnie uzupełniających się receptur.

 • Receptura na dzień

Receptura Teatox Morning Boost przyśpiesza metabolizm przy jednoczesnej redukcji nadmiernego apetytu. Dzięki temu ograniczymy podjadanie i przyśpieszymy spalanie tłuszczu. Poza tym naładuje nas energią. Poranek z recepturą Morning Boost to gwarancja udanego dnia.

 • Receptura na noc

Teatox Night Cleanse swoje działanie koncentruje wokół nocnego wydalania toksyn z organizmu. Receptura działa moczopędnie, a tym samym umożliwia oczyszczanie tkanek wewnętrznych oraz skóry z nagromadzonych za dnia toksyn. Dodatkowo ułatwia zasypianie i powoduje, że budzimy się wypoczęci i z lepszym samopoczuciem.

Skład:

Daytime Detox (Oolong, Mate, Guarana, Imbir, Żeń-Szeń, Pokrzywa, Mniszek Lekarski, Płatki Róży)

Night Cleanse (Mięta, Trawa Cytrynowa, Łopian, Melisa, Lukrecja, Liście Brozy, Koper Włoski, Hibiskus, Owies, Liście Jeżyn i Malin)

 • pakiet 28

  Teatox – Kuracja 28 dni

  127.00
 • Ziołowa kuracja Teatox pomoże Tobie oczyścić organizm oraz schudnąć

  Teatox – Kuracja 14 dni

  97.00